Dekor

Folyo uygulama tekniği pleksi, dekota, fotoblok ve polikarbon üzeri uygulamalar ile defalarca kullanım avantajı sağlar. Folyo uygulamalar dekoratif amaçlı kullanımlar içinde çok uygundur. Uygulama yapılan alanlarda görsel şovlar yapmanıza olanak sağlar. Folyo uygulamalar zengin renk çeşitleri ve malzeme alternatifiylede kaplama malzemesi olarak mükemmeldir.

Folyo Vitrin
Satış noktalarındaki marka ve ürün tanıtım vitrinleriniz için yapılan kurumsal bir çalışmadır. Ürün vitrinleri, markanızın ve belli hedefler beklediğiniz önemli ürünlerinizin,
hitap ettiğiniz kitlelere ulaşmasında etkisi mükemmeldir. Dijitek’te, her türlü folyo kesim uygulaması kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir

Köpük harf uygulamaları özellikle iç reklamları açısından kabul gören bir reklamcılık türüdür. Köpük harf 2 veya üç boyutlu olarak kesilir ve müşterinin istekleri doğrultusuna boyut renk ve şekil verilir. Köpük harf sadece yazı olarak düşünülmemelidir. Yazının yanında şirket logosu olarak da muazzam güzellikler ortaya çıkarıla bilinir. Köpük harf yönteminin veya köpük harf çalışmalarının bir güzel tarafı da diğer kabartma harflere nazaran daha az maliyetli oluşudur.
Köpük harf ışıksız tabelalar genellikle iç mekânlarda kullanılan ve iç mekân tasarımı olduğu için ışığa gereksinim duyulmadığı durumlarda yapılmaktadır. Köpük harf ışıksız tabelalar binanın dekoruyla uyumlu yapıldığı zamanlarda gayet şık duracağından emin olabiliesiniz. Buna nazaran,  köpük harf ışıksız tabelaların maliyetleri de diğer tabelalara göre oldukça düşüktür.
Daha fazla Işıksız Tabela uygulamalarını incelemek için tıklayınız. 
Köpük harf çeşitlerinden bazıları şunlardır: 
Strafor köpükten yapılmış olan kabartma logolar
Strafor köpükten yapılmış olan maketler
Strafor köpükten yapılan kabartma yazılar
Strafor baskılı kesimler
Strafor köpük Harf kabartma yazıları
Strafordan kesilerek yapılan puzzle
Strafor kabartma tabelaları
Sim kaplı strafor şekilleri